Plaj Bayrağı

Kullanım Alanları ve Özellikleri

Türk bayrağı, ecdadımızdan kalan şanlı eser, bir milletin sembolü bir milletin gururu, sevinci, hüznü ve tüm duyguları milletçe yaşayabildiğimiz, atalarımızı saygı ve rahmetle andığımız, önemini hiçbir zaman unutmayacağımız Türk Bayrağımızı siz değerli müşterilerimize en kaliteli kumaşlarla, en uzman kadroyla, yerli ve milli üretim tesisimiz ile sunmaktayız. Türk bayrağı imalat ve satış noktası Gönder Bayrak San. A.Ş. – Üreticisinden uygun fiyatlarla Türk bayrağı, meydan tipi Türk bayrağı, sopalı Türk bayrağı, kırlangıç flama Türk bayrağı ve TSE standartlarına uygun her ölçü ve şekilde Türk Bayrağını siz değerli müşterilerimize sunmaktan onur duyarız. Birinci Kalite Alpaka, Raşhel ve Paraşüt kumaş gibi Kumaşlardan Oluşan Türk Bayrağı gerek aplike dikişi gerekse fabrikasyok baskı seçenekleri ile tamamen kendi imalatımızdır. Türk bayrağı Çeşitleri Firmamızda Daima Hazır Ve İstediğiniz Anda Bulabilirsiniz. Türk Bayraklarımızı Büyük ebatlarını Aplike sistemiyle Küçük ebatlarımızı Fabrikasyon şeklinde üretip çabuk solmasın hemen yırtılmasın diye siz değerli müşterilerimize en iyi kaliteyi sunmaya çalışıyoruz. 15 yılı aşkın tecrübemiz ile yurtiçi ve yurt dışına üreticisinden uygun fiyatlarla Türk Bayrağı ve Bayrak ürünleri satışı gerçekleştirmekteyiz. Uzman ekibimizle kusursuz ve standartlara uygun Türk Bayrağı & Bayrak ürünleri üretiyoruz. Okullarda, iş yerlerinde, makamlarda, askeri birimlerde, kamu kurumlarında ve özel sektörlerde her ölçü ve standartta uygun her yerde kullanıma hazır Türk bayrakları gönder bayrakta sizlerle. Her ölçüde Türk Bayrağı stoklarımızda mevcuttur. Ülke bayraklarında gerekli standartları göz önünde bulundurarak tüm ülkelerin bayraklarını her ebatta üretmekteyiz.  Üreticisinden kaliteli malzemelerle üretilen uygun fiyatlı Türk bayrağı ve Bayrak ürünleri hakkında daha detaylı bilgi ve sipariş için info@gonderbayrak.com.tr adresine mail atabilir veya 0546 620 4497 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz. Her ölçü de standartlara uygun Türk bayrağı ve bayrak ürünleri burada.


Standart Gönder Direği Ölçüleri ve Direk Boyutlarına Göre Göndere Çekilecek Standart Bayrak Ölçüleri: 

4-5 Metre Arası Direkler İçin 70x105 cm 

5-7 Metre Arası Direkler İçin 100x150 cm

7-10 Metre Arası Direkler İçin 150x225 cm

10-12 Metre Arası Direkler İçin 200x300 cm

12-15 Metre Arası Direkler İçin 300x450 cm

15-17 Metre Arası Direkler İçin 400x600 cm

17-20 Metre Arası Direkler İçin 500x750 cm

20-25 Metre Arası Direkler İçin 600x900 cm

25-30 Metre Arası Direkler İçin 800x1200 cm

Stokta Hazır Türk Bayrakları Her Türlü Standart Ölçü ve Ebatlarda Gönder Bayrak Gönder Bayrak Türkiye'nin Bayrak Üreticisi.Kargo Ve Teslimat Seçenekleriyle. Türkiye'nin Her Yerine Direk Üreticisinden Bayrak Satışı. Hemen Size Özel Teklifi Alın. Özel Bayrak İmalatı. Kaliteli Hizmet. %100 Müşteri Memnuniyeti. Hemen Sipariş Verin. 

Gönder Bayrak Türk Bayrağı Üretimini En Doğru Şekilde Gerçekleştiriyor.Zamanında Teslimat. 

Tüm Ölçülerde Türk Bayrağı - İmalattan Satış - Uygun Fiyat - Kaliteli Baskı - Uzman Kadro.

Plaj Bayrağı Türk Bayrağı Kırlangıç Flama Bayrakları Gönder Bayrağı Masa Bayrağı Roll Up Banner Makam Bayrağı 17 Li Eski Türk Devletleri Kaide Seti 27 Li Eski Türk Devletleri Kaide Seti Turk Bayrakli Tisort Ataturk-Posteri ParkDubasi Toren Bayragi Ucgen-Besgen-Sus-Flamasi Sus-Flamasi Spor-Takim-Bayraklari Deniz-Kod-İsaret-Flamasi Kagit-Bayrak Arac-Aparatli-Bayrak Kupa-Baski Stor-Bayrak T-Shirt-Baski Promosyon-Urunleri Dijital-Baski Parti-Bayragi Bayrak-Diregi X-Banner Bez-Takvim Ulke-Bayraklari Bez-Branda-Afis Foreks-Baski Sopali-Bayrak 17-Li-Eski-Türk-Devletleri-Sopali-Bayrak-Seti Fasulye-stand-cesitleri orumcek-stand-cesitleri masa-ustu-isimlik ozel-tasarim-tablo-cesitleri mimari-yonlendirme-levhalari Plaj Bayrağı


Ara     Whatsapp Neredeyiz
Yukarı Çık